Ābols nomētā pretinieku vārtus, Marenim pieticīgs spēles laiks, ”Orebro” iesoļo pusfinālā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā ”Orebro” šovakar iekļuva Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfinālā.

”Orebro”, spēlējot mājās, sērijas izšķirošajā septītajā mačā ar 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) pārspēja “Timra” hokejistus un tādējādi triumfēja sērijā ar 4-3.

Mājinieki pirmā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu, bet laika posmā no 27. līdz 31. minūtei guva vēl divus vārtus un panāca 3:0. Pēdējā trešdaļā “Timra” samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), tomēr ”Orebro” nosargāja uzvaru.

Ābols laukumā pavadīja 15 minūtes un sešas sekundes, izpildot sešus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot sešos no deviņiem (66,67%) iemetieniem, pielietojot divus spēka paņēmienus un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

27 gadus vecais Ābols regulārajā sezonā 51 spēlē izcēlās 19 vārtu guvumiem un 22 rezultatīvām piespēlēm. Septiņās izslēgšanas spēlēs Latvijas izlases uzbrucēja kontā ir sešas rezultatīvas piespēles.

Marenis nospēlēja vien minūti un 31 sekundi, kuras laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

29 gadus vecais uzbrucējs regulārajā čempionātā 19 mačos izcēlās ar vienu vārtu guvumu, bet septiņās Play-off spēlēs ir palicis bez punktiem.

”Orebro” pusfinālā tiksies ar regulārās sezonas otro spēcīgāko klubu Šellefteo AIK.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL