Ābols lielisks iemetienu aplī, ”Orebro” pusfināla ievadā sakauj AIK (VIDEO)

Ar panākumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfinālu šodien uzsāka Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā ”Orebro”, kas izbraukumā ar 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) sakāva regulārās sezonas otro spēcīgāko klubu Šellefteo AIK.

Mājinieki divreiz izvirzījās vadībā, bet ”Orebro” abas reizes atspēlējās un pēdējā trešdaļā, gūstot trīs vārtus laika posmā no 55. līdz 59. minūtei, nokārtoja uzvaru. Pēdējās divas ripas viesi iemeta tukšā pretinieku cietoksnī.

Ābols laukumā pavadīja 16 minūtes un piecas sekundes, reizi metot pa pretinieku vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus, uzvarot deviņos no 14 (64,29%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

27 gadus vecais Ābols regulārajā sezonā 51 spēlē izcēlās 19 vārtu guvumiem un 22 rezultatīvām piespēlēm. Astoņās izslēgšanas spēlēs Latvijas izlases uzbrucēja kontā ir sešas rezultatīvas piespēles.

Marenis šoreiz laukumā nedevās.

29 gadus vecais uzbrucējs regulārajā čempionātā 19 mačos atzīmējās ar vienu precīzu metienu, bet septiņās Play-off spēlēs ir palicis bez punktiem.

Sērijas otrā spēle paredzēta 3. aprīlī (pulksten 20:00). Tā notiks ”Orebro” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL