Ābolam četri metieni, “Orebro” uzvar papildlaikā un panāk 2-0 SHL pusfinālā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda “Orebro” otrajā pusfināla mačā ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:0, 0:2, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Šellefteo “AIK” vienību.

Ābolam šajā mačā 15 minūtēs un 45 sekundēs četri metieni pa vārtiem, 46% uzvarētu iemetienu, viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Marenis šajā spēlē uz laukuma pavadīja vien 47 sekundes un ar rezultativitāti neizcēlās.

Pirmā perioda 16. minūtē “Orebro” aizsargs Filips Berglunds atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Miltons Oskarsons dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Toms Kunhakls vienus vārtus atguva. Vēlāk periodā Džonatans Džonsons panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika trešajā minūtē Matiass Brome izrāva uzvaru Ābola un Mareņa komandai.

Jonass Enrots atvairīja 24 no 26 “AIK” metieniem, bet Līnuss Soderstroms tika galā ar 25 no 28 “Orebro” raidījumiem.

Ābolam regulārajā sezonā 53 cīņās 19 vārti un 23 piespēles, bet deviņās Play-off spēlēs hokejistam sešas piespēles.

Tikmēr Marenis 19 regulārās sezonas cīņās izcēlās ar vienu precīzu metienu, bet deviņos Play-off mačos uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“Orebro” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.