Sarkanis kļūst par mača galveno varoni, ”Mogo/LSPA” izrauj uzvaru papildlaikā

Optibet hokeja līgas (OHL) pusfināla otrajā mačā “Mogo/LSPA”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja HK “Kurbads” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0.

Reinis Mārtiņš Lejnieks 30. minūtē pēc lieliskas Deivida Sarkaņa piespēles izvirzīja “Mogo/LSPA” vadībā, bet Aleksandrs Galkins otrās trešdaļas izskaņā, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 1:1.

Trešā perioda vidū Reinis Virsnītis atstāja mājiniekus mazākumā, taču HK “Kurbads” neizdevās realizēt skaitlisko vairākumu. Rezultāts nemainījās arī pamatlaika turpinājumā. Tādējādi pirmoreiz šosezon OHL Play-off  kādā no mačiem bija nepieciešams papildlaiks.

Pagarinājuma piektajā minūtē Sarkanis pretuzbrukumā saņēma ripu no pieredzējušā Elvisa Želubovska un izrāva “Mogo/LSPA” uzvaru ar 2:1.

Sarkanis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Linards Feldbergs uzvarētāju vārtos atvairīja 28 no 29 (96,55%) metieniem, bet Arginto Milbergs “Kurbada” vārtos tika galā ar 39 no 41 (95,12%) metiena.

Sērijas trešā spēle paredzēta 17. martā, plkst. 19:00. Tā notiks “Kurbads” ledus hallē.

Atgādināsim, ka sērijas pirmajā spēlē Ģirta Ankipāna vadītā komanda svinēja pārliecinošu panākumu ar 5:1.

“Mogo/LSPA” regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā ar 55 punktiem 32 mačos, bet HK “Kurbads” ierindojās trešajā pozīcijā ar 47 punktiem 32 cīņās.

Ankipāna vadītā komanda kā top-2 komanda izlaida pirmo kārtu, bet kurbadieši ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3-0 pieveica “HS Rīga” vienību.

Rītvakar (plkst. 13:00) trešo pusfināla maču savā starpā aizvadīs “Zemgale/LBTU” un HK “Prizma”. Šobrīd jelgavnieki sērijā atrodas vadībā ar 2-0.