”Mogo/LSPA” gūst piecus vārtus un pusfinālu sāk ar pārliecinošu uzvaru

Optibet hokeja līgas (OHL) pusfinālu šovakar ar uzvaru uzsāka “Mogo/LSPA”, kas mājās ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) apspēlēja HK “Kurbads” un līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

“Mogo/LSPA” kapteinis Gints Meija pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, precīzi metot no uzbrukuma zonas vidus, atklāja mača rezultātu.

Kaspars Ziemiņš 27. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, izslidoja viens pret vienu ar “Kurbada” vārtsargu Arginto Milbergu un dubultoja mājinieku pārsvaru. Kristers Ansons 32. minūtē pēc teicamas Deivida Sarkaņa piespēles panāca uz tablo 3:0, bet Ričards Puriņš 59 sekundes līdz otrā perioda beigām pretuzbrukumā guva ceturtos vārtus “Mogo/LSPA” labā.

Dāvis Straupe 46. minūtē, gūstot vārtus no aizvārtes ar rikošeta palīdzību, pārspēja Henriju Anču un panāca 1:4, taču pēdējais vārds piederēja mājiniekiem. Antons Siņegubovs trīs sekundes līdz pamatlaika beigām atjaunoja “Mogo/LSPA” četru vārtu pārsvaru un pielika mačam punktu.

Ančs uzvarētāju vārtos atvairīja 28 no 29 (96,55%) pretinieku metieniem. Tikmēr Milbergs pretējā laukuma pusē tika galā ar 36 no 41 (87,80%) metiena.

Sērijas otrā spēle paredzēta 15. martā, plkst. 19:15. Tā notiks “Mogo” ledus hallē.

Atgādināsim, ka “Mogo/LSPA” regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā ar 55 punktiem 32 mačos, bet HK “Kurbads” ierindojās trešajā pozīcijā ar 47 punktiem 32 cīņās.

“Mogo/LSPA” kā top-2 komanda izlaida pirmo kārtu, bet “Kurbads” ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3-0 pieveica “HS Rīga” vienību.

Rītvakar (plkst. 19:00) otro pusfināla maču savā starpā aizvadīs “Zemgale/LBTU” un HK “Prizma”. Šobrīd jelgavnieki sērijā atrodas vadībā ar 1-0.