”HS Rīga” varonīgi cīnās, taču ”Kurbads” izrauj uzvaru 59. minūtē un iesoļo pusfinālā

Optibet hokeja līgas (OHL) pusfinālā šovakar iekļuva HK “Kurbads”, kas ceturtdaļfināla trešajā spēlē viesos ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pieveica “HS Rīga” un triumfēja sērijā ar 3-0.

Aleksandrs Novikovs astotajā minūtē izvirzīja HK “Kurbads” vadībā, bet Antons Macijevskis, realizējot lielo skaitlisko vairākumu, pirmās trešdaļas vidū panāca uz tablo 1:1.

Jānis Bullītis 29. minūtē pirmoreiz mačā izvirzīja vadībā “HS Rīga”, taču mājinieku prieki nebija ilgi. Pēc divām ar pusi minūtēm Artūrs Ozoliņš, izceļoties skaitliskajā vairākumā, atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs. Pamatlaika izskaņā Timurs Solostejs atstāja “HS Rīga” mazākumā. Šis noraidījums maksāja ļoti dārgi – Ozoliņš 73 sekundes pirms pamatlaika beigām, vēlreiz realizējot skaitlisko vairākumu, izvirzīja HK “Kurbads” vadībā ar 3:2.

Mājinieki nepadevās un pēdējā minūtē nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas nedeva cerēto rezultātu. Artūrs Mickevičs četras sekundes pirms spēles beigu sirēnas raidīja ripu tukšajā pretinieku cietoksnī un panāca 4:2.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija divu vārtu autors Ozoliņš. Tikmēr Mickevičs atzīmējās ar vienu precīzu metienu un rezultatīvu piespēli.

Arginto Milbergs HK “Kurbads” vārtos atvairīja 28 no 30 (93,33%) pretinieku metieniem, bet Mikus Vecvanags “HS Rīga” vārtos tika galā ar 35 no 38 (92,11%) metieniem.

HK “Kurbads” pusfinālā tiksies ar “Mogo/LSPA”, kas regulāro čempionātu noslēdza otrajā vietā. Pirmā pusfināla spēle starp abām komandām paredzēta 13. martā. Sērija norisināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs