Karsums debitē “Zemgale/LBTU” ar pieciem punktiem un graujošu uzvaru

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā aizvadīto divu sezonu čempionvienība “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 8:3 (1:1, 5:1, 2:1) mājās apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” komandu.

Pirmā perioda astotajā minūtē mača rezultātu atklāja Viļņas kluba uzbrucējs Edgars Petrovs, bet devītajā minūtē Gustavs Millers panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Rinalds Vutkevičs vairākumā jau izvirzīja vadībā mājiniekus, bet astotajā minūtē skaitlisko pārsvaru realizēja Mārtiņš Karsums.

34 sekundes vēlāk Kristiāns Zelts guva ceturtos jelgavnieku vārtus, bet devītajā minūtē Mārtiņš Karsums izcēlās ar savu otro precīzo metienu spēlē.

Mārtiņš Porejs 20. minūtē ieraidīja sesto ripu Viļņas kluba vārtos, bet Samuels Blanšē vien sekundi pirms perioda beigām vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Iļja Četvertaks samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām, bet 45 sekundes pēc tam Rinalds Vutkevičs izcēlās ar saviem otrajiem un “Zemgale/LBTU” septītajiem vārtiem spēlē.

Dāniels Andersons 19. minūtē astoto reizi cauršāva viesu cietoksni un pielika punktu mačam.

“Zemgale/LBTU” rindās divi vārti un trīs piespēles Mārtiņam Karsumam, vārti un trīs piespēles Mārtiņam Porejam, bet divi vārti un piespēle Rinaldam Vutkevičam.

Tikmēr “Hockey Punks” komandā vārtus un divas piespēles nopelnīja Latvijas uzbrucējs Edgars Petrovs.

Maruiss Bajaruns-Galejs atvairīja sešus no deviņiem “Hockey Punks” metieniem, bet Simas Baltrūnas pirms nomaiņas tika galā ar 20 no 26 “Zemgale/LBTU” raidījumiem. Artūrs Pavļjukovs apstādināja 16 no 18 atlikušajiem metieniem.

Jelgavas klubs ar 12 punktiem septiņās spēlēs atrodas pirmajā vietā OHL, bet Viļņas komanda piecās cīņās guvusi vienu punktu un ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “Zemgale/LBTU” aizvadīs 7. oktobrī mājās plkst. 17:00 pret Elektrēnu “Airwell Energija”, bet “Hockey Punks” sezonu turpinās 7. oktobrī plkst. 13:30 mājās pret “HS Rīga”.