TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Skoti izrāda interesi par Pavlovu, uzbrucējs sliecas mainīt klubu

Vitālijs Pavlovs, hokejazinas.com

Vitālijs Pavlovs | Foto: Peter Šimurda

Latvijas hokejists Vitālijs Pavlovs sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka nākamajā sezonā vēlētos mainīt klubu un parakstīt līgumu ar kādu no Eiropas līgas komandām.

Aizvadīto sezonu 34 gadus vecais uzbrucējs sāka Slovākijas Ekstralīgas vienībā HC “19 Humenne”. Klubs pēc uzvaras 2. līgā nopelnīja vietu Ekstralīgā. Pavlovam ar klubu bija līgums uz vienu gadu, taču novembrī spēlētājs tiks atlaists.

Uzbrucējs 14 spēlēs guva divus vārtus un atdeva vienu piespēli, kā arī sakrāja 39 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-15”.

“Man bija labs piedāvājums no Slovākijas kluba. Sezonas sākumā viss bija OK, bet sekoja vairāki zaudējumi ar vienu līdz divu vārtu starpību. Vairāki hokejisti guva traumas un iestājās “bedre”. Novembrī mani atbrīvoja, jo no leģionāra acīmredzot gaidīja vairāk punktu. Klubs mani izvēlējās atbrīvot kā pirmo.

Atgriezos Latvijā, un pēc nedēļas ar mani sazinājās bijušais Latvijas izlases galvenā trenera asistents Toms Kūlens, piedāvājot doties spēlēt uz Lielbritāniju. Fifas “Flyers” bāzējas Skotijā, bet piedalās Lielbritānijas Elites hokeja līgā (EIHL). Man patika tur spēlētais hokejs, bet apstākļi ārpus laukuma varēja būt labāki. Komandās spēlē daudz ziemeļamerikāņu, savukārt mūsu klubs pārsvarā spēlēja ar trīs maiņām. Man bija liels spēles laiks, katrā mačā spēlēju virs 20 minūtēm. Iekļuvām play-off izcīņā,” sezonu raksturo uzbrucējs, kurš regulārās sezonas 39 spēlēs sakrāja 19 punktus (9+10).

Pavlovs pagaidām nav noslēdzis līgumu uz nākamo sezonu. Uzbrucējs teic, ka Skotijas klubs izrādot interesi par viņu, bet hokejists sliecas uz to, ka viņa plānos ietilpst pievienoties kādai citas līgas vienībai. Hokejsts priekšroku dod ģimenei un, izvērtējot visus apstākļus, tiks pieņemts lēmums. Pavlovs atzīst, ka savā karjerā nav izcēlies ar augstu rezultativitāti, līdz ar to viņam ir grūtāk tikt pie laba līguma.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)