”Tappara” pietuvojas ČL finālam, Zviedrijas klubu duelī neizdodas noskaidrot uzvarētāju (VIDEO)

IIHF Čempionu hokeja līgā šovakar tika aizvadītas pirmās divas pusfināla spēles. Soli tuvāk finālam spēra Somijas čempione Tamperes ”Tappara”. Tikmēr otrā mačā tika fiksēts neizšķirts.

Tamperes ”Tappara” mājās ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja Šveices iepriekšējo divu gadu čempioni EV ”Zug”.

Somu aizsargs Mikaels Seppala jau 72. sekundē atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas vidū Niko Ojamaki, spēlējot skaitliskajā vairākumā, dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru – 2:0. Pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Tikmēr otrā pusfināla cīņā divu Zviedrijas klubu duelī ”Frolunda” mājās nospēlēja neizšķirti ar ”Lulea” hokejistiem – 2:2 (1:0, 0:2, 1:0).

Aizsargs Andreass Borgmans astotajā minūtē izvirzīja ”Frolunda” vadībā, bet otrajā trešdaļā, pateicoties Brendana Šinimina un Jonasa Raska precīzajiem metieniem, viesi pārņēma vadību (2:1). Pamatlaika izskaņā Makss Frībergs izrāva neizšķirtu – 2:2.

Pēc nedēļas (17. janvārī) tiks aizvadīti otrie pusfināla mači. Čempionu līgas fināls norisināsies 18. februārī.

Autors: Rainers Rogs Avots: CHL