PČ 1A divīzijā: Slovēnija, Ungārija, Itālija un Rumānija pretendē uz Eliti (VIDEO)

Šodien Itālijas pilsētā Bolcāno norisinājās priekšpēdējā spēļu diena pasaules čempionātā 1A divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības. Pēc četrām spēļu dienām uz iekļūšanu Elites divīzijā pretendē četras valstsvienības – Slovēnija, Ungārija, Itālija un Rumānija.

Dienas pirmajā spēlē tikās Rumānijas un Dienvidkorejas izlases, kurā uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Rumānijas hokejisti.

Pirmajā periodā rumāņi atklāja rezultātu, bet otrajā panāca 2:0. Trešajā trešdaļā Dienvidkorejas hokejisti guva divus vārtus, panākot neizšķirtu 2;2, bet punktu mačam ar trešajiem vārtiem skaitliskajā mazākumā pielika rumāņi.

Dienas otrajā mačā Slovēnijas hokejisti ar rezultātu 3:1 pārspēja Japānas izlasi, izcīnot trešo uzvaru turnīrā.

Pirmajā periodā slovēņi guva divus vārtus, panākot 2:0, otrajā trešdaļā japāņi rezultāta starpību samazināja, bet trešajā periodā Slovēnijas hokejisti vairākumā iemeta trešo ripu.

Dienas trešajā spēlē Ungārijas hokejisti ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pārspēja Itālijas valstsvienību.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā abas izlases apmainījās ar vārtu guvumiem. Trešajā trešdaļā vispirms ungāri panāca 2:1, bet pēc minūtes itāļi atbildēja ar gūtiem vārtiem. Pagarinājuma 4. minūtē ungāri guva uzvaras vārtus.