PČ 1B divīzijā: Ukraina tiek uz 1A divīziju, Nīderlande krīt ārā

Šodien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā turpinājās pasaules čempionāts 1B divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības. Turnīra pēdējā dienā tika sadalīta vienīgā ceļazīme uz 1A divīziju, par kuru izšķirošajā mačā cīnījās Ukrainas un Lietuvas izlases.

Dienas pirmajā mačā Spānijas izlase tikās ar Nīderlandes valstsvienību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 1:0.

Pirmajos divos periodos vārti netika gūti, bet trešās trešdaļas 2. minūtē spāņi realizēja skaitlisko vairākumu, gūstot pirmo uzvaru turnīrā. Līdz ar uzvaru spāņi saglabāja vietu 1B divīzijā, savukārt Nīderlandes hokejistiem nāksiet to atstāt.

Dienas otrajā spēlē Igaunijas izlase tikās ar Ķīnas hokejistiem un izcīnīja panākumu ar rezultātu 3:1.

Pirmajā periodā igauņi atklāja rezultātu, otrajā vārti netika gūti, bet mača noslēdzošajā trešdaļā Igaunija vispirms panāca 2:0, tad Ķīna atbildēja ar gūtiem vārtiem, bet mača izskaņā igauņi guva trešos vārtus.

Turnīra noslēdzošajā spēlē starp Ukrainas un Lietuvas izlasēm izsķīrās, kura valstsvienība iegūs ceļazīmi uz 1A divīziju. Uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja Ukrainas hokejisti, izcīnot pirmo vietu turnīrā un tiekot uz 1A divīziju.

Pirmajā trešdaļā ukraiņi vairākumā atklāja rezultātu, otrajā periodā panāca 2:0, trešā perioda vidū guva trešos vārtus, bet atlikušajā laikā abas izlases apmainījās vārtu guvumiem.