Šonakt spēles paredzētas visām 32 NHL komandām

Elvis Merzļikins, hokejazinas.com

Elvis Merzļikins | Foto: Kolumbusas "Blue Jackets"

Šonakt otro reizi Nacionālās hokeja līgas (NHL) vēsturē spēles paredzētas visām 32 komandām, ieskaitot Latvijas hokejistu Zemgus Girgensona, Elvja Merzļikina, Uvja Balinska un Teodora Bļugera klubus.

Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” komanda šajā naktī plkst. 1:45 pēc Latvijas laika viesos aizvadīs maču pret Otavas “Senarors” vienību.

Girgensons šosezon devies laukumā sešās spēlēs, kurās uz ledus vidēji pavadījis desmit minūtes un 49 sekundes. Kopumā uzbrucējs guvis vienus vārtus, izdarījis sešus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnījis piecas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Paredzams, ka Girgensons spēlēs ceturtajā maiņā ar uzbrucēju Peitonu Krebsu un “Sabres” kapteini Kailu Okposo.

“Sabres” ar četriem punktiem sešās spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar sešiem punktiem piecās cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Citā mačā plkst. 2:45 Uvja Balinska Floridas “Panthers” komanda mājās krustos nūjas ar Sanhosē “Sharks” vienību.

Balinskis šosezon piecās spēlēs punktus nav guvis. Aizsargs vidēji spēlē uz ledus pavadījis 13 minūtes un četras sekundes, kopumā izdarījis trīs metienus pa vārtiem, nopelnījis sešas soda minūtes un neitrālu lietderības koeficientu.

Treneris Pols Morīss ziņoja, ka šajā spēlē iespējamas izmaiņas sastāvā. Ja tādas būs, tās varēs ieraudzīt vien pirms pašas spēles.

“Panthers” ar četriem punktiem piecos mačos atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Sharks” ar vienu punktu piecās cīņās ieņem pēdējo, 32. pozīciju līgā.

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” šajā naktī plkst. 1:30 pēc Latvijas laika mājās cīnīsies pret Anaheimas “Ducks” klubu.

Šosezon divās spēlēs vārtsargs izcīnījis divas uzvaras un kopumā atvairījis 92,0% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 2,61 vārtus.

Jau zināms, ka šajā cīņā Kolumbusas vārtus sargās Merzļikins.

“Blue Jackets” ar sešiem punktiem piecās spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar diviem punktiem piecos mačos ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Visbeidzot, savainotā Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” vienība plkst. 4:15 pēc Latvijas laika izbraukumā spēlēs pret Nešvilas “Predators” klubu.

Bļugers pirms sezonas sākuma guva savainojumu un vēl nav spēlējis. Paredzams, ka uzbrucējs nevarēs palīdzēt klubam tuvākajās nedēļās.

Hokejists arī nav devies kopā ar “Canucks” komandu piecu spēļu izbraukumā, kas noslēdzas šajā spēlē.

“Canucks” ar sešiem punktiem piecās spēlēs ierindojas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē, bet “Predators” ar sešiem punktiem sešos mačos atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē.