Lielbritānijas izlase ātri atgriežas elites divīzijā

Lielbritānijas hokeja izlase izcīnīja ceļazīmi uz 2024. gada pasaules čempionātu elites divīzijā.

Lielbritānija apspēlēja Itālijas izlasi izšķirošajā spēlē ar rezultātu 5:3 (1:1, 3:2, 1:0).

Šodien jau vēstījām, ka pēc 21 gada pauzes, elites divīzijā atgriežas Polijas izlase.

Brets Perlīni atklāja rezultātu 6. minūtē. Sešas minūtes vēlāk Tomass Larkins panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 59. sekundē Keids Nelsons izvirzīja britus vadībā, taču jau pēc trīsarpus minūtēm Alekss Petans atgrieza neizšķirtu uz tablo. Devītajā minūtē Maiks Hemonds guva trešos Lielbritānijas vārtus. Pēc piecām minūtēm Daniels Glira guva trešos itāļu vārtus. Pusotru minūti vēlāk Perlīni atgrieza britiem viena vārtu guvuma pārsvaru.

Trešā perioda 8. minūtē Keids Nelsons uzstādīja mača gala rezultātu.

Itālijas vārtsargs Džastins Fazio tika galā ar 18 no 22 metieniem. Tikmēr, Lielbritānijas vārtsargs Bens Baunss atvairīja 19 no 22 metienus.

Šajā turnīrā Lielbritānija apspēlēja Dienvidkoreju (4:0), Poliju (5:4 PL), Lietuvu (3:0), Rumāniju (7:0) un tagad arī Itāliju (5:3).

Lielbritānija izkrita no elites 2022. gada pasaules čempionātā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF