Austrijas pieci vārti 3. periodā ļauj saglabāt vietu elitē (VIDEO)

Pasaules čempionātā hokejā B grupā pirmdienas vakarā tika aizvadīta izškirošā spēle par tiesībām palikta elites divīzijā arī nākamajā sezonā.

Šajā mačā, divas reizes atspēlējot divu vārtu deficītu, laimīgu uzvaru izcīnīja Austrija, kas pateicoties iespaidīgai noslēdzošajai trešadaļai, ar 5:3 (0:1, 0:1, 5:1) uzveica Lielbritāniju.

Briti rezultātu atklāja vien pirmā perioda izskaņa, kad vairākumu realizēja Maijers, bet pārsvars tika dubults atkal otrā perioda sākumā, precīzam esot Doudsam.

Trešais periods atnesa vārtu birumu. Vispirms austrieši panāca 1:2, bet briti spēja atkal uz tablo atjaunot divu golu pārsvaru – 3:1. Turpinājumā gan viss ritēja pēc Austrijas scenārija, kad četru mīnušu laikā tika gūti divi vārti un panākts neizšķirts.

Savukārt uzvaras vārtus (4:3) minūti pirms pamatlaika beigām guva Rafls, bet piektā ripa lidoja jau tukšos Lielbritānijas vārtos.

Lielbritānijai tas jau bija otrs mačs pēc kārtas, kur tā divreiz izlaida divu vārtu pārsvaru (iepriekš tas notika pret Latviju).

Situāciju turnīra tabulā var aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Hokeja ziņas