Kazahstāna gandrīz atspēlējas, taču zaudē Šveicei (VIDEO)

Uzvaru 2022. gada pasaules hokeja čempionātā Somijā izcīnījusi Šveices izlase, kas šodien A grupas spēlē ar 3:2 (:0, 2:0, 1:2) pārspēja Kazahstānu.

Mača rezultāts tika atklāts vien 24. minūtē, kad šveicietis Deniss Malgins no tuvas distances pārspēja Andreju Šutovu. Nedaudz vairāk kā piecas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām, Dario Simjons dubultoja Šveices pārsvaru.

Trešā perioda sākumā Kazahstānas naturalizētais Džesse Blekers mazākumā aizskrēja pretuzbrukumā un cauršāva Sandro Āšlimana cietoksni. Desmit minūtes vēlāk Fabriss Hercogs atguva Šveicei divu vārtu pārsvaru, bet ātri vien Vitālijs Orehovs guva otros kazahstāniešu vārtus, liekot Šveicei panervozēt spēles beigās, taču izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Āšlimans atvairīja 12 no 14 Kazahstānas metieniem, savukārt Šutovs stāvēja uz galvas un neitralizēja 40 no 43 pretinieku metieniem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF