Dānija pēc sensācijas cieš sagrāvi pret Slovākiju un neiekļūst “play-off” (VIDEO)

Somijā notiekošajā pasaules čempionātā hokejā turpinās pēdējās grupu turnīru spēles.

Vienā no tām A grupā vakardienas sensācijas autori Dānijas hokejisti, kas uzveica Kanādu, šodien atzinuši Slovākijas izlases pārākumu ar 1:7 (0:2, 0:3, 1:2).

Nopietnu pamatu uzvarai slovāki ielika jau pirmajā periodā, kad divus vārtus guva NHL kluba Ņūdžersijas “Devils” uzbrucējs Tomašs Tatars.

Arī otrajā trešdaļā Slovākija turpināja iesākto, precīziem esot trīs dažādiem spēlētājiem un panākot 5:0.

Trešās trešdaļas sākumā dāņi vienus vārtus atguva, taču Slovākija atbildēja ar vēl diviem, noformējot gala rezultātu.

Slovākija izdarīja arī ievērojami vairāk metienu – 37 pret 24.

Neskatoties uz sensacionālu Dānijas uzvaru pār Kanādu vakar, bija skaidrs – ja dāņi vēlas spēlēt ceturtdaļfinālā, viņiem jāiegūst vismaz punkts pret Slovākiju, ko skandināvi tā arī nespēja paveikt.

Pilnu situāciju turnīra tabulā var aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Hokeja ziņas