Site icon Hokeja ziņas

“Panthers” nespēj atspēlēties un piedzīvo pirmo zaudējumu Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

Breidens Points un Sergejs Bobrovskis, Tampabejas "Lightning" un Floridas "Panthers", hokejazinas.com

Breidens Points un Sergejs Bobrovskis, Tampabejas "Lightning" un Floridas "Panthers" | Foto: Kim Klement Neitzel-USA TODAY Sports

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Floridas “Panthers” komanda bez Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska ar rezultātu 3:6 (0:3, 3:1, 0:2) viesos piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē mača rezultātu vairākumā atklāja “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss. Brendons Hagels 13. minūtē mazākumā dubultoja pārsvaru, bet Breidens Points 16. minūtē guva trešos “Lightning” vārtus.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Kārters Verheigī vienus vārtus atguva, taču Brendons Hagels desmitajā minūtē izcēlās ar savu otro un “Lightning” ceturto precīzo metienu šajā spēlē.

12. minūtē Sems Reinhārts guva otros “Panthers” vārtus, bet Olivers Ekmans-Larsons 15. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Stīvens Stemkoss guva piektos “Lightning” vārtus, bet Niks Pols 17. minūtē vairākumā panāva 6:3 “Lightning” labā. Šāds rezultāts saglabājās arī līdz spēles beigām.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 22 no 25 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 26 no 32 “Lightning” raidījumiem.

Balinskis šajā mačā atradās ārpus pieteikuma. 26 regulārās sezonas cīņās aizsargs izcēlās ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm.

37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnīja trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tā sauktajā Floridas derbijā tikušās 2021. un 2022. gadā, abas reizes panākumu izcīnot Tampabejas klubam.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 30. aprīlī Floridā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Ņujorkas “Islanders” –  Karolīnas “Hurricanes” | 3:2 (2OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Tampabejas “Lightning” Floridas “Panthers” | 6:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Toronto “Maple Leafs” – Bostonas “Bruins” | 1:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vegasas “Golden Knights” –  Dalasas “Stars” | 2:3 (OT) (2-1 sērijā)