Otindžers lielisks, “Stars” iztur “Avalanche” spiedienu un panāk 2-1 sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) viesos uzvarēja Kolorado “Avalanche” vienību.

Pirmā perioda 19. minūtē “Stars” uzbrucējs Logans Stankovens atklāja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Mikko Rantanens panāca izlīdzinājumu, bet 16. minūtē tailers Segūns vēlreiz izvirzīja vadībā “Stars”.

Spēles izskaņā Tailers Segīns un Logans Stankovens pa reizei ieraidīja ripu tukšos “Avalanche” vārtos un nodrošināja Dalasas kluba uzvaru šajā mačā.

Džeiks Otindžers atvairīja 28 no 29 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 19 no 21 “Stars” raidījuma.

“Stars” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1

Šī ir septītā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā. Pēdējo reizi abas komandas izslēgšanas spēlēs krustoja nūjas 2020. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-2 guva “Stars”.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 14. maijā Kolorado plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 4:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 1:4 (1-2 sērijā)