“Hurricanes” izlaiž pārsvaru, bet izvairās no sezonas beigām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 4:3 (3:1, 0:1, 1:1) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Jevgēņijs Kuzņecovs atklāja spēles rezultātu, bet septītajā minūtē Stefans Neisens dubultoja pārsvaru.

Devītajā minūtē Vils Kūlijs vienus vārtus atguva, taču Sebastians Aho 16. minūtē panāca 3:1 Karolīnas kluba labā.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Bārklajs Gudro samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Aleksis Lafrenjē trešā mača nogriežņa trešajā minūtē izlīdzināja rezultātu.

“Hurricanes” aizsargs Breidijs Šejs 17. minūtē vairākumā vēlreiz deva priekšrocību Karolīnas klubam, ko arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Frederiks Andersens atvairīja 22 no 25 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 27 no 31 “Hurricanes” raidījuma.

“Rangers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Abi klubi iepriekš otrajā kārtā tikušies 2022. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-3 ņēma Ņujorkas komanda.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 14. maijā Ņujorkā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 4:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 1:4 (1-2 sērijā)