“Islanders” izrauj uzvaru otrajā papildlaikā un panāk piekto spēli sērijā (VIDEO)

Ņujorkas "Islanders" un Karolīnas "Hurricanes", hokejazinas.com

Ņujorkas "Islanders" un Karolīnas "Hurricanes" | Foto: AP Photo/Frank Franklin II

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Ņujorkas “Islanders” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) mājās otrajā papildlaikā uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Sets Džārviss atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas 11. minūtē Metjū Barzals izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Žons Gabriels Pažo realizēja “Islanders” skaitlisko pārsvaru un izvirzīja vadībā mājiniekus, taču Stefans Neisens 15. minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

Pirmajā papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrā papildlaika otrajā minūtē Metjū Barzals izrāva uzvaru Ņujorkas komandai.

Semjons Varlamovs atvairīja 42 no 44 “Hurricanes” metieniem, bet Frederiks Andersens tika galā ar 32 no 35 “Islanders” raidījumiem.

Karolīnas “Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.

Jāpiemin, ka abas komandas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tikās arī pagājušogad, Karolīnas klubam svinot panākumu ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 1. maijā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika Karolīnā.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Ņujorkas “Islanders” –  Karolīnas “Hurricanes” | 3:2 (2OT) (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Tampabejas “Lightning” Floridas “Panthers” | 6:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Toronto “Maple Leafs” – Bostonas “Bruins” | 1:3 (1-3 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vegasas “Golden Knights” –  Dalasas “Stars” | 2:3 (OT) (2-1 sērijā)