Holam četri punkti, “Bruins” nonāk uzvaras attālumā no otrās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla ceturtajā mačā Bostonas “Bruins” komanda ar rezultātu 6:2 (1:0, 1:1, 4:1) viesos uzvarēja Floridas “Panthers” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Bruins” uzbrucējs Breds Maršāns atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Džeiks Debrasks dubultoja pārsvaru, realizējot skaitlisko pārsvaru. Metjū Tkačuks 16. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Tailers Bertucī palielināja Bostonas kluba pārsvaru līdz divām ripām, bet septītajā minūtē vairākumā Sems Benets atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Džeiks Debrasks devītajā minūtē atjaunoja “Bruins” divu vārtu pārsvaru, Teilors Hols 17. minūtē guva piektos Bostonas komandas vārtus, bet 29 sekundes pirms spēles beigām Hols izcēlās ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos.

Jāpiemin, ka “Bruins” uzbrucējs Teilors Hols šajā spēlē izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm.

Līnuss Ulmarks pirms nomaiņas atvairīja 41 no 43 “Panthers” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar vienu atlikušo raidījumu. Sergejs Bobrovskis apstādināja 25 no 30 “Bruins” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 27. aprīlī, Floridā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Bruins” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1.