“Oilers” atspēlējas no 0:3 un izrauj uzvaru papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla ceturtajā mačā Edmontonas “Oilers” komanda ar rezultātu 5:4 (3:0, 0:3, 1:1, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Kings” uzbrucējs Gabriels Vilardi atklāja mača rezultātu, 17. minūtē Viktors Arvidsons dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 19. minūtē komandas kapteinis Anže Kopitars panāca rezultātu 3:0.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Evans Bušārs vairākumā vienus vārtus atguva, desmitajā minūtē Leons Draizaitls samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču vien 11 sekundes pirms perioda beigām Draizaitls realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Mets Rojs vēlreiz deva priekšrocību Losandželosas klubam, taču 17. minūtē Evanders Keins izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika 11. minūtē “Oilers” uzbrucējs Zeks Haimans izrāva uzvaru savai komandai.

Stjūarts Skiners pirms nomaiņas tika galā ar astoņiem no 11 “Kings” raidījumiem, bet Džeks Kempbels atvairīja 27 no 28 atlikušajiem metieniem. Jonass Korpisalo apstādināja 37 no 42 “Oilers” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 26. aprīlī, Edmontonā, plkst. 4:30 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.