“Stars” pieveic “Wild” un izlīdzina rezultātu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla ceturtajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) viesos uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 16. minūtē “Stars” uzbrucējs Tailers Segīns atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Jevgēņijs Dadonovs dubultoja viesu pārsvaru, bet sestajā minūtē Džons Klingbergs vienus vārtus atguva.

Tailers Segīns 17. minūtē vairākumā izcēlās ar savu otro un “Stars” trešo precīzo metienu spēlē, bet 19. minūtē Frederiks Gudro realizēja “Wild” skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Minesotas klubam gan atspēlēties neizdevās un Dalasas vienība spēja panākt neizšķirtu rezultātu sērijā.

Džeiks Otindžers tika galā ar 32 no 34 “Wild” raidījumiem, bet Filips Gustavsons atvairīja 21 no 24 “Stars” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 26. aprīlī, Dalasā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.