Girgensonam četri metieni, “Sabres” nespēj atspēlēties un piekāpjas Austrumu līderiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Floridas “Panthers” vienībai.

Girgensons šajā mačā desmit minūtēs un 38 sekundēs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 55,6% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē Dilans Kozenss vairākumā atklāja mača rezultātu, bet Sems Benets 13. minūtē izlīdzināja rezultātu. Metjū Tkačuks 16. minūtē realizēja skaitlisko pārsvaru un jau izvirzīja vadībā “Panthers”.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Brendons Montūrs vairākumā dubultoja pārsvaru.

Lai gan Teidžs Tompsons 13. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, atspēlēties “Sabres” neizdevās.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 28 no 30 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 34 no 37 “Panthers” raidījumiem.

Girgensons šosezon 41 spēlē ticis pie sešiem vārtu guvumiem.

“Sabres” 59 mačos izcīnījuši 58 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Panthers” ar 82 punktiem 59 cīņās ieņem pirmo pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 1. martā viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” vienību.