Čempioni uzvar arī otro mājas spēli un izlīdzina rezultātu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu trešās kārtas ceturtajā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Jau pirmā perioda trešajā minūtē mača rezultātu mājinieku labā atklāja uzbrucējs Patriks Marūns, bet otrās trešdaļas 14. minūtē Tampabejas komandas pārsvaru dubultoja Ņikita Kučerovs.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē “Lightning” komandas kapteinis Stīvens Stemkoss guva trešos vārtus savas komandas labā.

Cerību Ņujorkas klubam vēl deva Artēmijs Panarins, kurš 17. minūtē vairākumā samazināja Tampabejas vienības pārsvaru līdz diviem vārtiem, taču Ondrejs Palāts deviņas sekundes pirms spēles beigām iemeta ripu tukšos “Rangers” vārtos.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 34 no 35 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 26 no 29 “Lightning” raidījumiem. Rezultāts sērijā ir neizšķirts 2-2.

Ņujorkas klubs šajā sērijā cietis no vairākiem savainojumiem. Spēlē nepiedalījās centra uzbrucējs Raiens Stoums, kurš traumu guva trešajā mačā, lai gan iepriekš tika paziņots, ka viņš spēlēs, bet šonakt centra uzbrucējs Filips Hitils guva savainojumu. Ņujorkas “Rangers” galvenais treneris gan apgalvo, ka viņam viss būs kārtībā.

Tampabejas “Lightning” un Ņujorkas “Rangers” sērijas uzvarētājs Stenlija kausa finālā tiksies ar Kolorado “Avalanche” vienību, kas ar rezultātu 4-0 Rietumu konferences fināla sērijā iznīcināja Edmontonas “Oilers”.