“Capitals” piemāna “Panthers”, “Avalanche” izsmej “Predators” vārtsargus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pirmajā mačā Vašingtonas “Capitals” viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) viesos pārspēja Floridas “Panthers”.

Pirmajā periodā vairākumā Toms Vilsons vadībā izvirzīja “Capitals”, bet Sems Benets izlīdzināja mača rezultātu vēlāk periodā.

Otrajā trešdaļā Klods Žirū deva priekšrocību “Panthers”. Jāpiemin, ka, esot vadībā pēc diviem periodiem, “Panthers” uzvarēja 39 spēles no 40, bet vienīgo zaudējumu piedzīvoja pēc pamatlaika.

Trešajā mača nogrieznī Jevgēņijs Kuzņecovs panāca izlīdzinājumu, bet T.J. Ošī atkal vadībā izvirzīja “Capitals”. Larss Ellers noslēdzošajā minūtē raidīja ripu tukšos “Panthers” vārtos un pielika punktu mačam.

Vīteks Vanāčeks atvairīja 30 no 32 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 34 no 37 “Capitals” raidījumiem.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 7:2 (5:0, 1:1, 1:1) sabradāja Nešvilas “Predators.”

Pirmajā periodā “Avalanche” guva piecus vārtus pēc kārtas: Neitans Makinons vairākumā, Devons Teivzs, Endrū Kogliāno, Keils Makārs un Arturī Lekonens.

Otrajā trešdaļā vairākumā “Avalanche” kapteinis Landeskogs realizēja vairākumu, bet Mets Dušeins vairākumā guva pirmos “Predators” vārtus mačā.

Neitans Makinons trešajā periodā guva otros vārtus mačā, bet Mets Dušeins atbildēja ar to pašu vēlāk periodā. Atspēlēties “Predators” gan neizdevās un “Avalanche” izcīnīja uzvaru pirmajā mačā šajās izslēgšanas spēlēs.

Dāvids Ritīks atvairīja astoņus no 13 metiniem pirms nomaiņas, bet Dārsijs Kempers tika galā ar 23 no 25 raidījumiem. Konors Ingrams atvairīja 30 no 32 atlikušajiem metieniem.

Citā mačā Kalgarī “Flames” ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) minimāli uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Vienīgos vārtus šajā mačā pirmajā periodā vairākumā guva “Flames” uzbrucējs Eliass Lindholms.

Jakubs Markstrēms atvairīja visu 16 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 25 no 26 “Flames” raidījumiem.