Site icon Hokeja ziņas

“Avalanche” divreiz atspēlējas un izlīdzina rezultātu sērijā pret “Jets” (VIDEO)

Vinipegas "Jets" un Kolorado "Avalanche", hokejazinas.com

Vinipegas "Jets" un Kolorado "Avalanche" | Foto: Fred Greenslade/The Canadian Press via AP

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) viesos uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Jets” uzbrucējs Dāvids Gustavsons atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Mailzs Vuds izlīdzināja rezultātu.

Devītajā minūtē Marks Šaiflī vēlreiz izvirzīja vadībā “Jets”, taču Arturī Lekonens 15. minūtē panāca neizšķirtu.

18. minūtē Zeks Parizē jau deva priekšrocību “Avalanche”, bet Džošs Mensons septiņas sekundes pirms otrā perioda beigām panāca 4:2 Kolorado kluba labā.

Trešā mača nogriežņa 20. minūtē Valērijs Ņičuškins ieraidīja ripu tukšos “Jets” vārtos un pielika punktu spēlei.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 28 no 30 “Jets” metieniem, bet Konors Helebaks tika galā ar 27 no 31 “Avalanche” raidījuma.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1. Šī ir pirmā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā.

Nākamais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 27. aprīlī Kolorado plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Ņujorkas “Rangers” Vašingtonas “Capitals” | 4:3 (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS |  Floridas “Panthers” –  Tampabejas “Lightning” | 3:2 (OT) (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vinipegas “Jets” – Kolorado “Avalanche” | 2:5 (1-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vankūveras “Canucks” – Nešvilas “Predators” | 1:4 (1-1 sērijā)