Zvagulis aizvada aktīvāko spēli profesionālajā karjerā, Razgalam un Zabusovam vārti (VIDEO)

Šovakar Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” ar rezultātu 7:4 (2:2, 5:0, 0:2) apspēlēja Jihlavas “Dukla”, kuru pārstāv latvieši Patriks OzolsEduards Hugo Jansons un Edgars Kulda.

Zvagulis atdeva divas rezultatīvas piespēles, veica divus metienus pa vārtiem, saņēma četras soda minūtes un kopumā uz ledus pavadītajās 11:52 minūtēs iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šie kļuva par 20 gadus vecā Zvaguļa pirmajiem punktiem profesionālajā hokejā. 2023./24. gada sezonā viņš devās laukumā sešās spēlēs Čehijas Ekstralīgā.

Šosezon uzbrucējs piedalījies divās spēlēs “Slavia” rindās.

Tikmēr starp pretinieku komandā spēlējošiem latviešiem pie punktiem tika vien Edgars Kulda, rezultatīvi asistējot trešajos vārtos. Zīmīgi, ka “Slavia” ir Kuldas bijusī komanda.

Kulda 17:27 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, uzvarēja trīs no desmit iemetieniem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-2”.

Ozols un Jansons sastādīja otro aizsargu pāri. Jansons nospēlētajās 20 minūtēs un 22 sekundēs iekrāja negatīvu lietderību “-3”, kamēr Ozols 16:45 minūtēs bloķēja divus metienus, vienreiz meta pa vārtiem un nokāpa no ledus ar koeficientu “-1”.

Pēc nospēlētām divām spēlēm tikai Kulda spējis pievienot punktu rezultativitātes ailītē.

“Slavia” nākamo maču aizvadīs 23. septembrī pret “Frydek-Mistek”, taču “Dukla” paralēlā spēlē krustos nūjas ar Zlīnas “Berani”.

Citā spēlē uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) viesos piekāpās “VHK Vsetin”.

Razgals 7. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, panākot 2:0. Uzbrucējs teju 14 minūšu laikā izpildīja trīs metienus pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Šosezon Razgals trīs spēlēs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Nākamo spēli Razgala komanda aizvadīs 23. septembrī pret Prostejovas “Jestrabi”.

Tikmēr Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” mājās ar 6:1 (3:1, 2:0, 1:0) sagrāva Pardubices “Dynamo B”.

Zabusovs mača ievadā guva otros komandas vārtus. Viņš arī rezultatīvi piespēlēja, palīdzot panākt 6:1. Hokejists nospēlētajās 13 minūtēs un 20 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar koeficientu “+3”.

Šajā sezonā Zabusovs divos mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas piespēles.

“Zubr” nākamais mačs plānots 25. septembrī pret Valda Dommera Kolīnas “Marimex”.

Visbeidzot bez Valda Dommera spēlējošā Kolīnas “Marimex” savā laukumā …. Litomerices “Stadion”.

18 gadus vecais Dommers nevienā spēlē šosezon vēl nav devies laukumā.