Tralmakam skaisti vārti, Rubīns atgriežas pēc savainojuma (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārajā čempionātā Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas “Bruins” komanda mājās zaudēja Bridžportas “Islanders” ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).

Tralmaks atklāja spēles rezultātu pirmā perioda 17.minūtē, gūstot skaistus vārtus. Tie gan bija vienīgie vārti “Bruins” labā. Kriss Terijs, Simons Holmstrems un Arno Durando guva vārtus Bridžportas vienības labā.

Tralmaks ledus laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Tralmaks 19 spēlēs šosezon guvis piecus vārtus un četras rezultatīvas piespēles.

“Bruins” ar 36 punktiem 30 spēlēs atrodas piektajā vietā Atlantijas divīzijā, bet “Islanders” ar 35 punktiem 38 cīņās ierindojas sestajā vietā Atlantijas divīzijā.

Tikmēr Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies” viesos piedzīvoja smagu zaudējumu pret Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:2, 0:2).

Aizsargs vienreiz meta pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu. Šī bija pirmā Rubīna spēle pēc savainojuma gūšanas.

26 mačos AHL Rubīns guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piēspēles, bet Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Toronto “Maple Leafs” sastāvā Rubīns trīs cīņās palika bez punktiem.

“Marlies” ar 36 punktiem 31 spēlēs atrodas trešajā vietā Ziemeļu divīzijā, bet “Penguins” ar 28 punktiem 30 cīņās ir astotie Atlantijas divīzijā.