Smirnovam pirmais punkts sezonā; Balcera “Lions” turpina perfekti

Šovakar vairākas spēles tika aizvadītas Šveices augstākajā hokeja līgā (NL), un uz ledus izgāja arī vairāki latviešu hokejisti.

Aizvadītās sezonas čempionvienība Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru savā laukumā tikās ar Langnavas “Tigers” komandu, kuras rindās spēlē Oskars Lapinskis. Uzvaru ar 1:0 izcīnīja “Lions” hokejisti, kuriem šis bija piektais panākums piecos mačos.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā un 19 minūtēs izdarīja divus metienus, nopelnīja noraidījumu un uzvarēja vienu iemetienu.

Lapinskis aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā 12 minūtēs statistikā neatzīmējās.

Citā mačā EHC “Kloten” ar Denisu Smirnovu sastāvā savā laukumā tikās ar Frīburgas “Gotteron” un uzvarēja ar rezultātu 5:2.

Smirnovs šajā spēlē bija pieteikts kā 13. uzbrucējs un desmit pavadītajās minūtēs uz ledus atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

HC “Ajoie”, kuras rindās spēlē uzbrucējs Emīls Veckaktiņš, savā laukumā uzņēma EV “Zug” hokejistus un zaudēja ar 1:3.

Veckaktiņš spēlēja trešajā maiņā un laukumā pavadīja desmit minūtes, kurās bloķēja vienu pretinieku metienu un noplenīja koeficientu “-2”.

Vēl vienā spēlē HC “Lausanne” bez Ronalda Ķēniņa ierindā savā laukumā tikās ar “SC Bern” un uzvarēja ar 3:2. Ķēniņš jau ilgāku laiku aizvada spēles Šveices pēc spēka 2. līgā.