Rihards Bukarts gūst pirmos vārtus Čehijā šosezon, “Ridera” neielaiž uzvarā (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlē brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

Rihards Bukarts pielika mačam punktu, 59. minūtē ieraidot ripu tukšos pretinieku vārtos.

Rihards, spēlējot trešajā virknējumā, uz ledus pavadīja deviņas minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Bet viņa brālis Roberts, kurš spēlēja otrajā maiņā, 14:48 minūtēs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Rihardam šis bija tikai ceturtais mačs “Ridera” rindās, kuros viņš guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Roberta kontā 36 spēlēs deviņi vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 47 punktiem 37 spēlēs atrodas vien 12. pozīcijā.

Bukartu pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 28. janvārī pret “BK Mlada Boleslav”, kuras rindās dažos mačos šosezon piedalījās Edgars Kulda un Kristers Zvagulis.