Rihardam Bukartam divi punkti, “Athletic Sports Club” izlīdzina rezultātu Austrijas pusfinālā

Šovakar Austrijas hokeja līgas (IceHL) izslēgšanas spēļu pusfināla otrajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” komanda ar rezultātu 6:2 (2:0, 3:2, 1:0) mājās uzvarēja Zalcburgas “Red Bull” vienību.

Bukarts šajā mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas izlases uzbrucējs ar pirmo rezultatīvo piespēli izcēlās pirmā perioda 20. minūtē, palīdzot savam klubam panākt reuzltātu 2:0. Otro piespēli Bukarts nopelnīja otrās trešdaļas astotajā minūtē, kad “Athletic Sports Club” panāca rezultātu 3:0.

Šajā regulārajā sezonā Rihards Bukarts 28 spēlēs nopelnīja 15 vārtu guvumus un 12 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas spēlēs divos mačos uzbrucējam divas piespēles.

Šobrīd rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.