Rezultatīvais Zolmanis atgriežas Oberlīgā

Latvijas uzbrucējs Sandis Zolmanis pievienojies Vācijas pēc spēka trešās līgas (Oberlīga) vienībai Esenas “ESC Wohnbau Moskitos”.

Līgums noslēgts uz 2023./24. gada sezonu.

“Pēc aizvadītās sezonas sapratām, ka mums ir nepieciešams pieredzējis centra uzbrucējs. Sandis ir ne tikai ļoti produktīvs uzbrukumā, bet arī ļoti apzinīgs spēlējot aizsardzībā. Viņam ir liela pieredze dažādās līgās un Sandis vienmēr pierādījis, ka ir viens no labākajiem punktu guvējiem. Esmu patiesi priecīgs un domāju, ka ar citu leģionāru (iespējams čehs Robins Slanina, vai arī vēl neparakstīts spēlētājs – Hokejazinas), viņš veidos vienu no labākajiem duetiem virslīgā,” komentē Zolmaņa pievienošanos “ESC Wohnbau Moskitos” direktors Denijs Albrehts.

Šo sezonu Zolmanis iesāka Oberlīgas komandā Dīcas-Limburgas “Rockets”, 46 mačos sakrājot 75 (19+56) punktus. Pēc tam 28 gadus vecais uzbrucējs pārcēlās uz  Alpu hokeja līgas komandu “Kitzbuheler“, trīs regulārās sezonas mačos gūstot divus vārtus un atdodot trīs rezultatīvas piespēles. Play-off Zolmanis astoņās spēlēs sakrāja astoņus punktus (2+6).

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Esenas "ESC Wohnbau Moskitos"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)