Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” nespēj atspēlēties un zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar rezultātu 2;4 (0:2, 1:1, 1:1) piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai.

Pirmās trešdaļas septītajā minūtē “Red Wings” uzbrucējs Ostins Czarniks atklāja mača rezultātu, bet Dominiks Kubalīks 18. minūtē vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda astotajā minūtē Lūkass Reiminds vairākumā guva trešos Red Wings” vārtus, bet Markuss Bjorks 17. minūtē vairākumā ieraidīja pirmo ripu Detroitas kluba vārtos.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Kents Džonsons samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Endrū Kops septītajā minūtē atjaunoja “Red Wings” divu vārtu pārsvaru, ko viesiem arī izdevās noturēt līdz beigām.

Elvis Merzļikins šajā mačā joprojām atradās rezervē. Jonass Korpisalo atvairīja 31 no 35 “Jets” metieniem, bet Ville Husso tika galā ar 32 no 34 “Blue Jackets” raidījumiem.

Kolumbusas “Blue Jackets” ar 18 punktiem 23 spēlēs atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē, bet Vinipegas “Jets” ar 29 punktiem 24 mačos ierindojas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Merzļikina klubam 7. decembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” vienību.