Ķēniņam rezultatīva piespēle, Punnenovs atgriežas “Lausanne” pieteikumā

Šveices hokeja līgas (NL) spēlē šovakar Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova pārstāvētā “HC Lausanne” viesos ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja “EV Zug”.

Ķēniņš nospēlētajās 14:33 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, saņēma četras soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Punnenovs atgriezās “HC Lausanne” pieteikumā, taču atradās uz soliņa. Viņš palika ārpus sastāva pēdējās četrās spēlēs. Pēdējo NL spēli latvietis aizvadīja 23. decembrī.

Šosezon 15 mačos ar “Lausanne” klubu vārtsargs apstādinājis 87,9% pretinieku raidījumu un vidēji spēlē ielaidis 3,03 ripas, kā arī izcīnījis vienu “sauso” uzvaru. Punnenovs arī aizvadīja vienu maču Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komandā Martinjī “HCV Red Ice”, atvairot 86,2% metienu un ielaižot 3,84 ripas spēlē.

Ķēniņš 27 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Taču četrās spēlēs ar “HCV Red Ice” uzbrucēja kontā viens vārtu guvums un viena piespēle.

“Lausanne” ar 39 spēlēs izcīnītiem 68 punktiem ieņem 4. vietu. Abu latviešu komandai nākamā spēle paredzēta 23. janvārī pret “Davos”.