Balcers un Cjunskis Ziemassvētkus Šveicē sagaida ar uzvarām

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savā laukumā uzņēma vienu no līgas favorītiem Frīburgas “Gotteron” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Balcers šovakar bija otrās maiņas uzbrucējs un 16 nospēlētājās minūtēs izdarīja vienu metienu, kā arī bloķēja vienu metienu.

HC “Lausanne” ar Ivaru Punnenovu un Ronaldu Ķēniņu ierindā izbraukumā tikās ar Ženēvas “Servette” un zaudēja ar 2:4.

Punnenovs šajā mačā atvairīja 24 no 27 pretinieku metieniem jeb 88,89 %.

Ķēniņš spēlēja ceturtajā maiņā un 14 minūšu laikā nopelnīja koeficentu “-2”.

Vēl vienā spēlē “Lugano” ar Robertu Cjunski sastāvā savā laukumā ar 6:3 pārspēja līgas autsaiderus HC “Ajoie”, lai gan mačā laikā viesi bija vadībā ar 3:0.

Cjunskis spēlei tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un palika bez nospēlētām minūtēm.

Citā spēlē Langnavas “Tigers”, kuras sastāvā bija Oskars Lapinskis, savā laukumā ar rezultātu 1:4 zaudēja “Ambri-Piotta” hokejistiem.

Lapinskis spēlēja trešajā maiņā un 12 minūšu laikā statistikas rādītājos neatzīmējās.

Tikmēr EHC “Kloten” bez Denisa Smirnova mājās ar 1:4 zaudēja SC “Bern” hokejistiem, bet EHC “Biel-Bienne“ bez Riharda Bukarta ar 4:1 negaidīti pārliecinoši uzvarēja vienu no līgas spēcīgākajām komandām EV “Zug”.