Punnenovs pirmo reizi karjerā spēlē Šveices otrajā līgā, Andersonam piespēle

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Martiņjī HCV Red Ice” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “EHC Winterthur” vienībai.

Punnenovs šajā spēlē atvairīja 27 no 31 pretinieku metiena.

Šī bija vārtsarga debija Šveices otrajā līgā. Līdz šim 11 sezonas bez pārtraukuma Punnenovs aizvadīja Šveices augstākajā līgā (NL).

Šosezon 15 mačos ar “HC Lausanne” klubu vārtsargs apstādinājis 87,9% pretinieku raidījumu un vidēji spēlē ielaidis 3,03 ripas.

“HCV Red Ice” ar 50 punktiem 38 cīņās atrodas astotajā vietā SL.

Citā mačā Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) uzvarēja “HC Thurgau” vienību.

Andersons šajā mačā 20 minūtēs un 24 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 66,7% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Smons 19 minūtēs un 38 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 38 spēlēs Andersons guvis 16 vārtus un atdevis 28 piespēles, bet Smons trīs mačos ar punktiem vēl nav izcēlies.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 80 punktiem 89 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā līgā. Klubs izcīnījis astoņas uzvaras pēc kārtas.

Visbeidzot, Riharda Melnalkšņa “EHC Olten” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:0, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja “EHC Visp” komandu.

Melnalksnis šajā spēlē deviņās minūtēs un 31 sekundē pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 36 spēlēs atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, bet “EHC Olten” ar 70 punktiem 38 mačos atrodas trešajā vietā SL.