Gudļevskis palīdz Brēmerhāfenei izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” šovakar aizvadīja spēli savā laukumā, tiekoties ar “Düsseldorfer EG” klubu.

Uzvaru ar rezultātu 5:4 izcīnīja Brēmerhāfenes komanda.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas sākumā viesi panāca 2:0. Līdz otrā periodā beigām mājinieki spēja atspēlēties, un pēc spēlētām 40 minūtēm uz tablo bija neizšķirts 2:2.

Trešā perioda pirmajā pusē Brēmerhāfenes klubs guva divus vārtus pēc kārtas, panākot 4:2, bet mača turpinājumā viesi atbildēja arī ar diviem gūtiem vārtiem (4:4). Punktu spēlei perioda 18. minūtē ar piektajiem vārtiem pielika slovēņu uzbrucējs Jans Urbas.

Gudļevskis aizvadītajā mačā atvairīja 20 pretinieku metienus jeb 83,33 %.

Turnīra tabulā Gudļevska pārstāvētā komanda ar 95 punktiem ieņem otro vietu, savukārt līderi ar 96 punktiem ir Berlīnes “Eisbaren”.