Edgaram Kuldam trīs punkti Čehijā, rezultatīvi arī Razgals un Bērziņš

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (4:1, 0:1, 1:2) apspēlēja Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” vienību.

Razgals šajā mačā 13 minūtēs un piecās sekundēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 29 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles, bet “Torax Poruba 2011” ar 75 punktiem 31 cīņā atrodas pirmajā vietā līgā.

Tikmēr Kulda šajā spēlē 19 minūtēs un 41 sekundē guva vārtus, atdeva divas rezultatīvas piespēles, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu uzvarēja 79% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 30 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 14 piespēles, bet “Slavia” ar 29 punktiem 30 mačos atrodas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Citā mačā Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” klubs viesos ar rezultātu 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” komandu.

Bērziņš šajā mačā 16 minūtēs un 18 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 68% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šajā sezonā 19 cīņās izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 60 punktiem 30 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Tikmēr Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 18 minūtes un 25 sekundes, pa vārtiem nemeta no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 27 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 43 punktiem 29 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.