Dzierkalam vārti mazākumā, “AIK” sausā uzvara Čempionu līgas spēlē (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) komanda Šellefteo “AIK” Čempionu hokeja līgas mačā ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) mājās pārspēja Austrijas hokeja līgas (IceHL) vienību Zalcburgas “Red Bull”.

Dzierkals šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un 39 sekundes, izcēlās ar vārtu guvumu, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Latvijas izlases uzbrucējs precīzo metienu nopelnīja otrā perioda 17. minūtē, mazākumā panākot rezultātu 3:0.

Šis mačs “AIK” vienībai bija pirmais šajā Čempionu līgas sezonā. Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 3. septembrī plkst. 19:00 mājās pret Čehijas Ekstralīgas klubu Pardubices “Dynamo”.