Dzierkala un Binduļa klubs divreiz atspēlējas, bet piedzīvo zaudējumu

Šovakar Čehijas Ekstralīgas regulārās sezonas mačā Latvijas hokejistu Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor” komanda ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) mājās piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” vienībai.

“Motor” vienība nonāca iedzinējos pirmajā trešdaļā, kad vārtus guva Grems Makkormaks, bet Romāns Vrablīks otrajā periodā panāca izlīdzinājumu. Vēlāk trešdaļā gan Matejs Čalupa vēlreiz izvirzīja vadībā viesus.

Trešajā mača nogrieznī “Motor” kapteinis Milans Gulašs vēlreiz izlīdzināja rezultātu, bet Martins Štohanzls trešo un pēdējo reizi deva priekšrocību “Mountfield”, ko atspēlēt neizdevās.

Dzierkals šajā mačā nospēlēja 13 minūtes un 46 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Bindulis šajā spēlē 14 minūtes un 50 sekundēs uz ledus vienreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 44 spēlēs Dzierkalam pieci vārtu guvumi un 12 rezultatīvas piespēles, bet Bindulis 36 mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas piespēles.

“Motor” ar 51 punktu 44 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Čehijas Ekstralīgā, bet “Mountfield” ar 66 punktiem 43 cīņās ierindojas piektajā pozīcijā līgā.