Čukstes komanda negūst vārtus un zaudē otro finālspēli pēc kārtas

Čehijas Ekstralīgas finālsērijā Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 3-2 par labu “Ocelari”. Tršinecas komanda cieta neveiksmi otrajā spēlē pēc kārtas.

Pirmajā periodā 27. sekundē Patriks Miškars atklāja rezultātu. 37 minūtes vēlāk Radeks Pilāržs dubultoja pārsvaru, bet punktu 3. perioda beigās pielika Mareka Zahara metiens tukšos vārtos.

Čukste uz ledus pavadītajās 14:51 minūtēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Latvijas izlases aizsargs regulārajā sezonā 49 spēlēs izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt astoņos Play-off mačos Čukstes kontā ir divi precīzi metieni un rezultatīva piespēle.

Nākamā spēle komandām paredzēta piektdien, 28. aprīlī.