Čukstem pozitīva lietderība, “Ocelari” uzvar arī otro Čehijas Ekstralīgas finālspēli

Šovakar otrajā Čehijas Ekstralīgas fināla mačā Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Hradeckrāloves “Mountfield” vienību.

Čukste šajā spēlē uz ledus pavadīja 22 minūtes un 36 sekundes, divreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Ocelari” uzbrucējs Martins Ružička atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Alešs Jergls vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva, taču papildlaika 11. minūtē Daniels Voženīleks izrāva uzvaru Čukstes klubam.

Čukstem šosezon 49 cīņās astoņi punkti (2+6), bet piecās Play-off spēlēs aizsargam divi vārtu guvumi un rezultatīva piespēle.

“Ocelari” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.