Čukstem pirmais zaudējums Čehijas Ekstralīgas finālā (VIDEO)

Pirmo zaudējumu Čehijas Ekstralīgas finālsērijā šovakar piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas finālsērijas ceturtajā mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield”.

Viesi pirmās trešdaļas beigās izvirzījās vadībā (1:0), bet ”Ocelari” 25. minūtē panāca izlīdzinājumu – 1:1. Pēdējais vārds mačā gan piederēja “Mountfield”, kam Radovans Pavlīks papildlaika 34. sekundē izrāva uzvaru ar 2:1.

Čukste šoreiz laukumā pavadīja 19 minūtes un 39 sekundes (piektais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā bloķēja divus pretinieku metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs regulārajā sezonā 49 spēlēs izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt septiņos Play-off mačos Čukstes kontā ir divi precīzi metieni un rezultatīva piespēle.

”Ocelari” sērijā atrodas vadībā ar 3-1. Sērijas piektā spēle paredzēta 26. aprīlī (pulksten 18:00). Tā tiks aizvadīta “Mountfield” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga