Čukstem divi metieni, ”Ocelari” nonāk uzvaras attālumā no čempionu titula (VIDEO)

Vienas uzvaras attālumā no Čehijas Ekstralīgas čempionu titula šovakar nonāca Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas finālsērijas trešajā mačā mājās ar minimālo 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield” un sērijā panāca 3-0.

Vienīgos vārtus otrā perioda 54. sekundē guva Slovākijas izlases uzbrucējs Marko Daņo.

Čukste šoreiz laukumā pavadīja 16 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs regulārajā sezonā 49 spēlēs izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt sešos Play-off mačos Čukstes kontā ir divi precīzi metieni un rezultatīva piespēle.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta jau rītvakar (pulksten 18:00). Tā notiks Tršinecā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga