Čukste pašaizliedzīgi spēlē aizsardzībā un palīdz ”Ocelari” finālsēriju sākt ar uzvaru (VIDEO)

Ar panākumu Čehijas Ekstralīgas finālsēriju šovakar uzsāka Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas finālsērijas ievadā izbraukumā ar 4:2 (0:0, 1:0, 3:2) apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield”.

”Ocelari” pamatlaika vidū atklāja mača rezultātu, bet trešā perioda 50. sekundē dubultoja savu pārsvaru – 2:0. Viesu prieki gan nebija ilgi, jo “Mountfield” pēc 22 sekundēm samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), bet vēl pēc nedaudz vairāk nekā divarpus minūtēm panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Pēdējais vārds gan piederēja ”Ocelari” hokejistiem – 49. minūtē Daniels Voženīleks atguva viesiem vadību (3:2). Savukārt Vladimirs Draveckis pēdējā minūtē ar metienu tukšos pretinieku vārtos panāca 4:2 un pielika mačam punktu. Līdz ar to Tršinecas klubs finālsērijā izvirzījās vadībā ar 1-0.

Čukste finālsērijas pirmajā spēlē laukumā pavadīja 16 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā bloķēja piecus pretinieku metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu aizsargs regulārajā sezonā 49 spēlēs nopelnīja astoņus (2+6) punktus, bet četros Play-off mačos ir izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Čukstem šovakar pārtrūka trīs rezultatīvo spēļu sērija. Latvijas izlases aizsargs iepriekš bija ticis pie punktiem visos izslēgšanas mačos, kuros bija piedalījies.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta jau rītvakar (pulksten 18:00). Tā notiks “Mountfield” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz