Ro. Bukarts turpina rezultatīvo sēriju, Bičevskim pirmais punkts sezonā (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgā jau piektajā mačā pēc kārtas, bet bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Māris Bičevskis tika pie pirmā punkta sezonā.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (2:0, 0:2, 0:0, 0:1) piekāpās Pardubices ”Dynamo”.

Latvijas izlases uzbrucējs 15. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Ridera” dubultot pārsvaru.

Bukarts nospēlēja 20 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs šosezon 33 spēlēs ir izcēlies ar 16 gūtiem vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav” viesos ar 1:4 (0:0, 1:3, 0:1) atzina Karlovi Vari ”Energie” pārākumu.

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs 27. minūtē asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā un nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu sezonā.

Bičevskis laukumā pavadīja vien deviņas minūtes un 36 sekundes, vienu reizi metot pa pretinieku vārtiem, uzvarot trijos no desmit (30%) iemetieniem un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs iepriekšājās 29 spēlēs bija palicis bez punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga