Bičevskis rezultatīvs trešajā spēlē pēc kārtas (VIDEO)

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Māris Bičevskis šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas Ekstralīgā.

Neskatoties uz Bičevska rezultatīvo sniegumu, “Mlada Boleslav” savā laukumā ar 3:5 (1:2, 1:2, 1:1) piekāpās līgas līderei Pardubices “Dynamo”.

Latviešu uzbrucējs 11. minūtē palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu.

Bičevskis nospēlēja vien 14 minūtes un 34 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu, uzvarot piecos no 12 (42%) iemetienu un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs bija rezultatīvs jau trešajā mačā pēc kārtas. Pēdējās trijās spēlēs Bičevska kontā ir četri (1+3) punkti. Kopumā šosezon pieredzējušajam uzbrucējam 37 spēlēs ir vien pieci (1+4) punkti.

Aizsargu Kristapa Zīles, Jāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar minimālo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) uzveica aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Česke Budejovices ”Motor”.

Zīle 22 minūtēs un 45 sekundēs (lielākais spēles laiks komandā) divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes.

Freibergs nospēlēja 17 minūtes un 28 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un saņemot divas soda minūtes.

Tikmēr Jaks 16 minušu un 14 sekunžu laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem.

Bindulis uz ledus pavadītajās 17 minūtēs un trīs sekundēs reizi meta pa vārtiem un bloķēja divus sāncenšu metienus.

Savukārt Dzierkals, nospēlējot 16 minūtes un 43 sekundes, izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

Aizsargu Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno ”Rytiri” izbraukumā ar 2:4 (0:1, 1:0, 1:3) atzina Hradeckrāloves “Mountfield” pārākumu.

Cibuļskis 20 minūšu un 28 sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Tikmēr Sotnieks laukumā pavadītajās 12 minūtēs un 42 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” viesos ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) kapitulēja Brno ”Kometa”.

Balinskis uz ledus atradās 23 minūtes un 43 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), piecas reizes metot pa vārtiem, bloķējot divus pretinieku metienus, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga