Batņas klubs izcīna minimālu uzvaru un turpina punktu sēriju

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda mājās ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) uzvarēja Kuopio “KalPa” vienību.

Batņa šajā spēlē uz ledus atradās 14 minūtes un 59 sekundes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 50% iemetienu. Hokejists laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Batņa šosezon 43 mačos ticis pie 14 vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 81 punktu 44 spēlēs ieņem trešo vietu turnīra tabulā. Klubs izcīnījis uzvaru septiņās spēlēs pēc kārtas, kā arī nopelnījis vismaz punktu pēdējos desmit mačos pēc kārtas.

Nākamā cīņa Mikeli vienībai paredzēta 30. janvārī viesos plkst. 18:30 pret Pori “Assat” komandu.

Citā mačā aizsarga Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” klubs mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pieveica Lahti “Pelicans” komandu.

Tumānovs šajā spēlē uz laukuma pavadīja desmit minūtes un 14 sekundes, kuru laikā viņš ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Tumānovs šosezon 33 “Liiga” spēlēs pie punktiem nav ticis. Astoņos mačos ar Somijas otrās līgas (Mestis) klubu Kuopio “KalPa” hokejists izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm.

“JYP” ar 59 punktiem 44 cīņās ierindojas 13. pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Tumānova klubam paredzēts 31. janvārī viesos plkst. 18:30 pret Kuopio “KalPa” vienību.