Balinskis un Jaks rezultatīvi Čehijā (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargi Uvis Balinskis un Jānis Jaks šovakar atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgā.

Balinska pārstāvētā Liberecas “Bili Tygri” viesos ar 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) apspēlēja Pilzenes “Škoda”.

Latviešu aizsargs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja “Bili Tygri” samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

Balinskis uz ledus pavadīja 22 minūtes un 35 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, nopelnot divas soda minūtes un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 43 spēlēs ir sakrājis 29 (10+19) punktus.

Aizsarga Jāņa Jaka rezultatīvais sniegums neglāba Litvīnovas “Verva”, ko pārstāv arī aizsargi Kristaps Zīle un Ralfs Freibergs, no zaudējuma, spēlējot mājās, papildlaikā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) mačā pret Karlovi Vari “Energie”.

Latviešu aizsargs 31. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Verva” panākt 1:1.

Jaks 20 minūšu un deviņu sekunžu laikā atzīmējās ar vienu bloķētu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases aizsargs 40 mačos ir nopelnījis 20 (5+15) punktus.

Zīle nospēlēja 20 minūtes un 17 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Freibergs 14 minūtēs un 38 sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderību.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices “Motor”, kas izbraukumā ar 2:3 (2:0, 0:1, 0:2) atzina “Olomouc” pārākumu.

Bindulis laukumā pavadītajās 20 minūtēs un 18 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja divus pretinieku metienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Savukārt Dzierkals 14 minūšu un piecu sekunžu laikā atzīmējās ar vienu bloķētu metienu, divām soda minūtēm un neitrālu lietderību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga